Noclegi i Pokoje Świeradów Zdrój

Noclegi, Pokoje Willa Ostoja Świeradów

Willa Ostoja to niegdyś nasz dom rodzinny. Spędzaliśmy tu wiele pięknych i niezapomnianych chwil. Doświadczaliśmy natury w najczystszej formie – wokół pachnące drzewa, rzeka posiadająca, wg dawnych legend, magiczne właściwości, góry kryjące w sobie wiele tajemnic przeszłości…

Wyjątkowość tego miejsca podkreśla specyficzny, podgórski klimat z bogatą roślinnością, wielość szlaków turystycznych oraz występowanie wód leczniczych mających zbawienny wpływ na nasze zdrowie.

Willa Ostoja to miejsce, gdzie można odpocząć, zapomnieć o codziennych problemach, odetchnąć od miejskiego zgiełku, zrelaksować ciało i duszę. Tutaj czas płynie wolniej.

Tę oazę spokoju otwieramy także dla Was. Poznajcie Willę Ostoję – poniemiecki dom z 1926 roku, który gruntownie odnowiliśmy zachowując jego niepowtarzalny charakter przejawiający się w wyszukanych architektonicznych detalach. Zadbaliśmy aby pokoje miały wysoki standard, który zapewni Wam komfort i przyjemny pobyt… a to wszystko w baaardzo przystępnych cenach.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy funkcjonalne i przytulne pokoje, które z pewnością sprostają Waszym oczekiwaniom. Proponujemy Noclegi dla całych rodzin i grup zorganizowanych. Serwujemy także wyśmienite domowe posiłki, które zadowolą podniebienia wszystkich smakoszy tradycyjnej polskiej kuchni.

Ze względu na swoje położenie Willa Ostoja jest idealnym miejscem zarówno dla osób szukających wyciszenia i spokoju, jak i miłośników górskich wędrówek, rowerowych wycieczek oraz śnieżnego szaleństwa. Blisko stąd do przepięknych szlaków turystycznych, wyciągów narciarskich (20 m) oraz doskonale przygotowanych stoków.

Doskonała lokalizacja naszego pensjonatu gwarantuje również pobyt w sercu Świeradowa Zdroju. Do centrum miasta jest zaledwie 300 m, gdzie możesz zobaczyć zabytkowy Dom Zdrojowy, Park Zdrojowy i odkryć wiele innych czarujących zakątków.

Serdecznie zapraszamy w nasze rodzinne strony!